Potřebujete vlastní internetové www stránky?

Vytvoříme Vám kvalitní internetové stránky vzhledem odpovídající tématickému zaměření obsahu stránek a aktuálním trendům v oblasti web designu. Výsledný web i jeho administrace jsou responsivní a přizpůsbí se tak rozměrům zařízení, na kterém stránky otevřete. Díky tomu můžete pohodlně aktualizovat své nové stránky i z mobilního telefonu,  nebo tabletu.

Součástí stránek obdržíte administrativní rozhraní pro správu obsahu internetových stránek (redakční systém), díky kterému budete mít obsah svých stránek stále pod kontrolou a kdykoliv jej sami můžete měnit. Neplatíte žádné další náklady spojené s aktualizací internetových stránek.

Pro správu webových prezentací používáme náš vlastní redakční systém MediaCMS, pro který máme k dispozici celou řadu modulů, včetně celých specializovaných balíčků pro realitní servery, rezervační systémy, restaruce, cestovní agentury, poskytování nebankovních úvěrů, půjčovny. Redakční systém MediaCMS je přehledný, intuitivní a práci s ním zvládne takřka ihned opravdu každý.


Vkládání příspěvků na Facebook

Nebaví Vás vkládat aktuality z Vašich stránek na Facebook?

Pro náš redakční systém to není problém, automaticky Vám vloží na Facebook libovolný příspěvek za Vás.

 

SMS

Pokud Váš projekt potřebuje odesílat informativní SMS, ani to pro nás není problém. Díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti, můžeme našim klientům nabídnout pro jejich projekty několik řešení integrace zasílání SMS, včetně našeho vlastního řešení, které využíváme například pro zasílání informací o platbách, nebo expedici zásilek.

 

Přejděte k nám!

Pokud máte již své stránky bez možnosti měnit jejich obsah, rádi Vám je převedeme pod náš redakční systém MediaCMS beze změny vzhledu a chování Vašich stávajících stránek. Získáte tak možnost kompletní správy obsahu Vašich internetových stránek.

 

MediaCMS

 

Naši partneři:
  • Heureka
  • SmartSupp
  • GoPay
  • PayU
  • ComGate
  • Moneky Data
  • Cofidis
  • Fotolia