Reference - www stránky

Zde si můžete prohlédnout ukázky některých našich prací, kterých jsme zrelizovali již několik stovek a každý týden přibývají další.
Internetové obchody i stránky Vám rádi zhotovíme dle našich návrhů, nebo si můžete dodat vlastní grafický návrh, dle kterého Vám eshop, www stránky nebo mobilní aplikace vytvoříme.

Česká asociace dračích lodí

Modernizace stránek pro Českou asociaci dračích lodí, byla velkou výzvou. Původní statické stránky byly velmi obtížně aktualizovatelné a vždy vyžadovaly součinnost původního autora webu. Zároveň zde byl požadavek na modernizaci vzhledu, responsivní design a  především řadu funkcí pro oddíly dračích lodí. Nový web obsahuje velmi rozsáhlou administraci pro kompletní správu závodů a administrativních potřeb asociace dračích lodí. Administrace je díky responsivnímu designu velmi dobře obsluhovatelná i z mobilních telefonů, čehož je využíváno při aktualizaci informací přímo z místa závodů. Součástí je unikátní systém pro kompletní správu sportovních oddílů a jejich členů, včetně nejrůznějších exportů, tiskových sestav a specifických nástrojů pro účely sportu dračí lodě. Online propojení dat z cílové kamery na pořádaných závodech, přináší okamžité aktualizace výsledků, včetně cílových fotografií, které jsou využívány i v mobilní aplikaci. Ve velké míře je zde využíváno možností Google Maps API, která nám umožňují na mapách zobrazovat informace o místech závodů. Interní část stránek využívá několik tisíc uživatelů, od kterých máme mnoho kladných ohlasů.

Reloop Česká republika

Internetové stránky výhradního dovozce výrobků značky Reloop pro Českou republiku.
Stránky obsahují i sekci pro B2B partnery včetně eshopu pro velkoobchodní odběratele.

"Stránky jsou perfektní a obdrželi jsme za ně velkou chválu i přímo od výrobce. Též nám byla nabídnuta možnost zařadit tyto stránky do prestižní soutěže nejlepších webů WebTop100. Stránky jsou napojeny na náš hlavní eshop, ze kterého čerpají informace o cenách, skladové dostupnosti a pro partnery informace o realizovaných objednávkách, které nám z těchto stránek chodí do hlavního systému."

Alfredo catering & Party servis

Transfery na letiště

Stránky společnosti zajišťující osobní přepravu a transfery na letiště.
Stránky využívají možností Google Maps API pro automatický výpočet vzdálenosti, optimalizaci a plánování trasy, včetně zobrazení na mapě.

AUTOATELIER - detailingové studio Liberec

Úprava stávajících webových stránek do responsivního designu a napojení na náš redakční systém MediaCMS.

Nemovitosti na Krétě

Stránky realitní kanceláře specializující se nabídku nemovitosti na Krétě.
Webové stránky jsou responsivní a obsahují čtyři jazykové mutace, včetně administrace pro zahraniční makléře a napojení pro automatické aktualizace nabídek.

Kavárna Kočičí, Praha - Karlín

Redakční systém s jednoduchým eshopem pro doplňkový prodej dárkových předmětů kočičí kavárny.

Restaurace Country Saloon Jablonec nad Nisou

Součástí stránek je administrace pro vytváření denních jídelních lístků, které systém generuje do několika formátů, včetně formátu pro tisk denní nabídky na stoly a exporty pro webové stránky poskytující informace o obědovém menu.

Také jsme vytvořili mobilní aplikaci, která přináší denní nabídku jídel do mobilního telefonu.

"Nové stránky nám ušetří denně i několik hodin času, které jsme museli dříve věnovat psaní jídelních lístků ve wordu, jejich tisku, převodu do JPG formátu, ruční nahrání na FTP server a následně jej ještě opsat do několika webů, které nám zobrazují naši nabídku jídel z denní nabídky. Nyní jen přidáme jídla do nabídky a vše ostatní systém udělá již za nás. Realizace stránek byla velmi rychlá a poradili nám jak zlepšit i další věci v naší restauraci."

Centrum nákupů Sever, Liberec

Responsivní stránky postavené na našem redakčním systému MediaCMS. Krom základních funkcí je zde integrováno automatické odesílání aktuality přímo na Facebook, rozesílání newsletterů, administrace s omezením dle přístupových práv pro jednotlivé obchody.

Dunet

Strnky českého výrobce myček sklenic do restaurací, barů a kaváren.

Jizerský drak, oddíl dračích lodí

Stránky oddílu dračích lodí Jizerský drak. Stránky obsahují veřejnou část, tak i část určenou jen pro členy oddílu, kde se mimo jiné mohou přihlašovat na tréninky, závody a jiné oddílové akce.

"Naše původní stránky běžící na systému Joumla byly po vizuální stránce velmi zastaralé a měli jsme i problémy s jejich obsluhou, která nebyl pro nás jako laiky vůbec snadná. Díky tomu jsme neměli na stránkách aktuální informace, natož pak oddělenou část pro členy. Měli jsme obavu z toho jak budeme stránky obsluhovat, ale systém stránek je velice přehledný, takže jsme se s ním naučili pracovat takřka okamžitě. Na začátku jsme vůbec netušili, že jsou možné takové věci, které nyní náš web umí a velmi nám to usnadňuje při plánování účasti na závodech a trénincích."

RS Půjčky

Stránky společnosti poskytující nebankovní půjčky. Součástí stránek je kompletní administrace pro správu půjček, hlídání splatnosti, schvalování žádostí, předávání žádostí na pobočky, automatické zasílání SMS klientům s informací o blížícím se termínu splátky, či úvěru po splatnosti.

Střechy Petr

Firemní stránky firmy Střechy Petr s.r.o., která patří mezi jednu z nejvyhledávanějších pokrývačských firem ve Znojemském regionu. Stránky jsou laděny do podobné grafické podoby jako internetový obchod, který byl součástí realizace této zakázky.

Lékárny Volksversand

Webové stránky lékáren provozovaných společností Volksversand Versandapotheke s. r. o.
Stránky jsou provozované na našem systému MediaCMS a jsou v českém, německém a anglickém jazyce.

Studio 13 - Kadeřnické studio

"Zadáním bylo nechat si vytvořit nové stránky, které budou moderní a přehledné, což výsledné stránky naprosto splňují. Obdržený grafický návrh jsme bez výhrad odsouhlasili a během 3 dnů jsme měli stránky hotové."

D.E.A.W.S.Centrum

Jedny ze starších stránek firmy D.E.A.W.S. Centrum, která se zaměřuje na potápění. Stránky mají i sekci pro členy, kde si mohou mimo jiné členové zakládat svá foto-alba z potápění.

Naši partneři:
  • Heureka
  • SmartSupp
  • GoPay
  • PayU
  • ComGate
  • Moneky Data
  • Cofidis
  • Fotolia