Reference - Internetové obchody

Zde si můžete prohlédnout ukázky některých našich prací, kterých jsme zrelizovali již několik stovek a každý týden přibývají další.
Internetové obchody i stránky Vám rádi zhotovíme dle našich návrhů, nebo si můžete dodat vlastní grafický návrh, dle kterého Vám eshop, www stránky nebo mobilní aplikace vytvoříme.

Janz Audio - Profesionální zvuková technika

Jedna z prvních realizací nové verze našeho systému azShop4. E-shop využívá naplno možnosti integrovaného CMS systému, kterým se spravují jednotlivé stránky, články, aktuality, reference. Velký důraz zde byl kladen na grafickou podobu e-shopu.

Motodíly

Krom běžných produktů, najdete v obchodě i možnost vyhledat náhradní díly na Vámi zvolený motocykl, které si můžete následně objednat z více jak 150 000 dílů (a stále se rošiřují) a to včetně těch, které nejsou aktuálně v eshopu.
Původní e-shop běžel na platformě PrestaShop, který nevyhovoval jak svou rychlostí, tak zdlouhavou prací s adminsitrací obchodu.

Spojovače.cz

Internetový obchod ve kterém najdete hřebíky, spony, sponkovačky a hřebíkovačky.

"S firmou spolupracujeme od roku 2007 a máme od ní vytvořeno několik internetových obchodů. Původně jsme chtěli zrušit jeden z našich starších e-shopů, změnit grafiku a převést zboží z obchodu provozovaném na systému Webareal, který nám již svými možnostmi nevyhovoval. Pan Vrba nás přesvědčil, že bude nejlepší vytvořit e-shop na jejich zcela novém systému, který má nesrovnatelně více možností než jeho předchozí verze. Dodali jsme tedy naše specifické požadavky na eshop, které jsem měli a přístupy do administrace současného obchodu. Do týdne nám byl dodán zcela nový eshop, ve kterém bylo vše co jsme požadovali a to i včetně veškerého zboží, objednávek i textů. Dostali jsme tak kompletně nastavený obchod, který byl připraven k okamžitému používání."

Přírodní kosmetika Auroville

Zadáním bylo převést stávající dva internetové obchody z již nevyhovujícího řešení na náš systém. Jednalo se o zhotovení dvou samostatných e-shopů v českém a slovenském jazyce. Nejnáročnější byl kompletní převod dat z původního systému, který nebyl zcela snadný, ale nakonec se vše zdárně zdařilo a během převodu jsme objevili i několik objednávek, který původní systém z neznámého důvodu ani nezobrazoval.

"Chci jen poděkovat za perfektní práci na eshopu, vše funguje jak má."

Náhradní díly Citroën

Originální náhradní díly, doplňky a příslušenství pro vozy Citroën.

Gastro Praha

Internetový obchod s gastro vybavením pro restaurace a bary.

"Firmu jsme si vybrali na základě referencí, ale oproti jiným řešením, které jsme si zvolili do užšího výběru, nás zde zarážela příliš nízká cena, která byla několikanásobně nižší než u konkurence. Proto sem si s majitelem firmy domluvil schůzku, na které sem se ujistil, že nabízená cena neobsahuje žádné další skryté poplatky a domluvili jsme se na realizaci. Velmi rychle nám bylo zasláno několik grafických návrhů, ze kterých jsme si vybrali a za týden jsme dostali vytvořený internetový obchod na míru dle našich požadavků."

DJ Obchod

Obchod s dj technikou, se kterým široce spolupracujeme od roku 2007. Za roky naší spolupráce jsme realizovali celou řadu specifických úprav e-shopu, které pak konkurence s oblibou kopírovala. Obchod je napojen na ekonomický systém ABRA G2.

Chovatelské potřeby Jihlava

Centrum ústní hygieny TOP-DENT

Do obchodu TOP-DENT jsme integrovali jako jedni z prvních novou inline platební bránu GoPay a také novou službu GoSMS.

WEBIMEX s.r.o.

Stránky obsahují vizuálně oddělenou prezentaci firmy (www stránky) včetně aktivní mapy prodjeců a internetový obchod. Původně firma provozovala dva oddělené weby postavené na open source platformě WordPress a Super QC, které obsahovaly mnoho neošetřených bezpečnosntích hrozeb a mallware. Převod data z těchto systémů proběhl bez větších problémů.

MX Freestyle Sop

New Berry

Internetový obchod zaměřující se na prodej kabelek, tašek a batohů. Provozovatel krom maloobchodního a velkoobchodního prodeje, nabízí také prodej formou dropshippingu (nezaměňovat s přeposíláním objednávek).

Termoprádlo Devold

Obchod největšího prodejce norského funkčního termoprádla značky DEVOLD v ČR.

Obchod dětem

Jeden z našich nejlepších zákazníků, kterému jsme již integrovali tolik specifických úprav eshopu na míru, že bychom je již ani nespočítali. Obchod má i svou slovenskou verzi, se kterou probíhá online synchronizace produktů.

Mirell

Internetový obchod v anglickém jazyce, pro prodej házenkářského lepidla.

A-Z hudební nástroje

Internetový obchod převedený ze systému eshop-rychle, který již nevyhovoval požadavkům provozovatele obchodu, zejména neúplnou podporou funcní pro vyhledávače zboží Heureka.cz a Zboží.cz

PEUKER Akvaristik

Největší obchod s akvaristikou na Liberecku. Původní obchod nevyhovoval především po stránce administrace, kde nebyla možnost úpravy údajů došlých objednávek a práce s produkty zde byla velmi komplikovaná. Celkově bylo potřeba obchod modernizovat dle požadavků zákazníka a to včetně návrhu nového loga, které by vystihovalo prodej akvarijních potřeb. Pro velkoobchodní prodej obchod obsahuje 7 cenových hladin.

 

E-DIVE

Náš známý za námi přišel, že by potřeboval předělat e-shop s potápěčskou technikou pro svého kamaráda.
Původní e-shop byl provozován na nějakém neznámém systému, který byl spíše dobrodružstvím a práce s ním byla časově náročná. Na převod dat z nejrůznějších systémů jsme již zvyklý a tak nebyl problém převést data i z toho řešení a e-shop následně napojit i na ekonomický systém Pohoda, ze kterého probíhá aktualizace produktů a import objednávek.

"Byl sem překvapen jak rychle nám vytvořili nový e-shop. Především po nás nikdo vůbec nic nechtěl a přitom nám za necelé 2 týdny dodali hotový obchod, ve kterém jsme měli vše a nemuseli jsme ručně přidávat znovu zboží. Když jsme se dozvěděli, že umí i propojení s Pohodou, tak jsme si nechali obchod propojit."

Hry a hlavolamy

Specializovaný e-shop na hlavolamy, deskové hry a puzzle. Provozovatel obchodu pořádá pravidelně výstavy hlavolamů.
Grafická podoba obchodu byla uzpůsobena, tak aby obchod korespondoval se vzhledem firemního webu.

Disk Sport

Internetový obchod s prodejnou v Jablonci nad Nisou, zaměřený na prodej běžeckých lyží a koloběžek.
Původní obchod běžel na redakčním systému firmy Nový Web. Vše zde bylo dost nepřehledné a většina práce zde byla velmi složitá a proto se provozovatel obchodu rozhodl pro změnu. Krom vytvoření e-shopu bylo nutné převést data z původního internetového obchodu. Neměli jsme však k dispozici žádný export dat a tak jsme si museli poradit i s touto nelehkou situací, kterou jsme úspěšně zvládli a to včetně převodu stávajících objednávek. Provozovatel byl překvapen jak se v našem systému dělá vše snadno, pomalu na "jedno kliknutí" a i přes svůj věk již druhý den sám přidával nové produkty včetně akcí a fotek, což v původním systému bylo občas nad jeho síly.

Evolutiogroup - Šperky se Swarovski elements

Firma Evolutiongroup se zabývá výrobou šperků se Swarovski elements, které prodává do celého světa.
Pro zákazníka jsme realizovali eshopy v českém, slovenském, polském, anglickém a německém jazyce. Zákazník své zboží prodává i přes slevové servery a využívá tak i našeho unikátního řešení pro nákup zboží za slevové kupóny zakoupené na slevových serverech.

"Oceňujeme flexibilitu při řešení našich individuálních požadavků. Jazykové mutace e-shopu nám umožňují úspěšně obchodovat i v zahraničí."

Hudobné nástroje Čadca

Internetový obchod ve slovenském jazyce pro prodej hůdebních nástrojů a studiové techniky. Splátkový prodej přes společnost Quatro.

Naplnmisku.cz - Krmivo pro psy a kočky

Obchod s krmivem a doplňky pro pejsky a kočičky. Obchod nabízí pouze kvalitní krmiva bez obilovin a masového odpadu z jatek.

Kožené zboží SÁRA

Prodejna koženého zboží z Jablonce nad Nisou. Majitel obchodu je otevřen všem inovacím, které mu pomohou zvýšit a usnadnit prodej, ale také mu pomohou se odlišit od konkurence. Jako jeden z mála tak využívá našeho řešení i360, které umožňuje do obchodů vkládat animace produktů o 360°. Obchod také využívá filtrování produktů dle barev.

"Pan Vrba má přehled o novinkách a bohaté zkušenosti s provozem internetových obchodů, které umí přenést do našich obchodů a vždy nám velmi dobře poradil. Cokoliv jsme potřebovali, tak nám obratem ochotně udělal. Každý měsíc se zastaví u nás na prodejně, kde nám představí novinky."

Shop4djs

Internetový obchod pro dje, muzikanty a zvukaře, který patří ve svém oboru k naprosté špičce.
V září 2007 nás pan Veselý kontaktoval, že by chtěl předělat svůj stávající obchod, který běžel na systému Vltava2000. V té době nic nenasvědčovalo tomu, že za pár let se bude jednat o nejvýznamnější obchod tohoto druhu na českém trhu. Ze systému Vltava2000 jsme v minulosti již několik e-shopů převáděli, takže převod dat byla hračka. Do začátku jsme dali provozovateli několik rad jak nejlépe obchod provozovat, čeho se vyvarovat a na co se nejvíce zaměřit. Jak obchod rostl, tak jsme do něj dodělávali řadu specifických úprav, včetně takových, které výrazně usnadňovali expedici zásilek. V současné době má obchod i svou mobilní verzi.

Elektromotory

Bike Sport

Prodejna jízdních kol, koloběžek, bruslí, lyžařský servis.
Provozovatel měl pronájem internetového obchodu, který nesplňoval jeho požadavky a tak se po rychlé domluvě pro něj zhotovili nový internetový obchod.

Šperky Janovsky

Originální eshop, který jsme realizovali na základě grafiky, kteoru si zákazník dodal.

Obchod pro potápěče, ve kterém najdete vše pro potápění. E-shop patří poskytovanými službami k nejlepším v ČR, o čemž svědčí i 100% hodnocení kupujícími na Heureka.cz

SABOL - Antény, satelity

Naši partneři:
  • Heureka
  • SmartSupp
  • GoPay
  • PayU
  • ComGate
  • Moneky Data
  • Cofidis
  • Fotolia