Fakturační systém pro eshopy

Naše internetové obchody od počátku umožňují vystavování faktur, jejich tisk a zasílání v PDF formátu. Toto řešení bylo navrženo, pro malé obchody s několika málo objednávkami měsíčně. V praxi se však ukázalo, že většina provozovatelů e-shopů pracuje značně neefektivně, kdy vystavují faktury v administraci internetového obchodu a tyto pak předávají své účetní, která je musí ručně zanést do účetního programu. Takovýto postup je náchylný na chybovost, časově náročný a díky tomu i velmi drahý. Mezi provozovateli eshopů je v největší oblibě ekonomický systém Pohoda, který lze s internetovými obchody propojit několika způsoby, ale díky zastaralým technologiím na kterých tento program běží, není toto napojení zrovna ideální.

Dlouho jsme hledali pro naše zákazníky vhodnější řešení, které bychom jim mohli doporučit. Po několika měsíčním testování, jsme se rozhodli pro podporu systémů iDokladABRA FlexiBee a mPohoda (pokud dojde k zpřístupnění API), které budou podporovány i v naší nové aplikaci Kasa pro přímý prodej na prodejnách.

iDoklad je moderní fakturační systém, který běží v internetovém prohlížeči, nebo jej můžete používat jako mobilní aplikaci. Aplikace podporuje plnou komunikaci přes API rozhraní, díky kterému lze realizovat plnohodnotné propojení s internetovými obchody. iDoklad spolupracuje s ekonomickým systém Money S3, S4, S4, ale i s programy Pohoda a Altus Vario, do kterých tak můžete jedním kliknutím importovat faktury vystavené v iDokladu a ušetřit účetní firmě práci při opisování faktur. Mnohé pak jistě potěší, že iDoklad je zcela zdarma.

 

ABRA FlexiBee je kompletní účetní a skladový systém, který můžete provozovat v Cloudu, nebo na vlastním serveru. Aplikaci můžete používat přímo v internetovém prohlížeči, nebo jako desktopovou aplikaci pro operační systémy Windows, Mac OS X, Linux. Pokud provozujete krom eshopu i několik prodejen, je FlexiBee ideální volbou, díky které můžete ze všech míst a zařízení fakturovat online bez nutnosti importovat a synchronizovat data ze všech poboček. Máte tak na všech prodejních místech aktuální data fakturací i skladových zásob. Propracované API rozhraní umožňuje napojení externích aplikací s celým ekonomickým systémem a všemi jeho agendami. Jedním kliknutím tak vytvoříte z internetového obchodu fakturu, která se ve skutečnosti vytváří přes API rozhraní v účetním systému ABRA FlexiBee, včetně její PDF podoby, nebo zaslání zákaznízkovi e-mailem.

Další aktuality

Naši partneři:
  • Heureka
  • SmartSupp
  • GoPay
  • PayU
  • ComGate
  • Moneky Data
  • Cofidis
  • Fotolia