Aktuality

Pivo Patron

To se k nám tak jednoho dne dostala zakázka na tvorbu internetových stránek a e-shopu pro malý pivovar a jejich kvalitní pivo Patron. Jakožto správní pivaři jsme nadšeni a těšíme se až toto pivo po dokončení stránek po zásluze ochutnáme. Vše probíhá celkem hladce a stránky spouštíme u příležitosti festivalu, kde se toto pivo bude točit.

Po pár týdnech přichází SMS abychom stránky v konkrétní čas přesměrovali na požadavanou adresu. Netrpělivě pak večer čekáme u TV abychom shlédli tří minutový reklamní spot, ve kterém se teprve vše dozvídáme. S překvapením zjišťujeme, že žádné pivo Patron neexistuje a námi realizované stránky byly součástí skvěle připravené reklamní kampaně piva Gambrinus, ve které byla fikce existujícího pivovaru Patron dovedena do všech detailů.

Nová Inline platební brána GoPay

Jako jedni z prvních jsme nasadili do ostrého provozu novou inline platební bránu od GoPay.

Hlavním přínosem Inline platební brány je nové technické řešení bez přesměrování platícího zákazníka mimo vaše webové stránky. Váš zákazník tak u vás za svůj nákup zaplatí mnohem rychleji a pohodlněji. To se následně zcela jistě kladně promítne zejména v míře úspěšně dokončených objednávek.

SMS brána GoSMS

Do našeho systému e-shopu jsme přidali novou SMS bránu GoSMS, za kterou stojí stejná firma provozující platební bránu GoPay.

Podpora zasílání SMS informující Vaše zákazníky například o odeslání zásilky, nebo odeslání výzvy k platbě je v našich internetových obchodech integrována již mnoho let a nyní nabídku poskytovatelů SMS bran rozšiřujeme o GoSMS. Oproti ostatním SMS branám, které podporujeme, neumožňuje GoSMS přijmout odpověď od příjemce SMS. Jako odesílatel SMS není uvedeno telefonní číslo, ale identifikátor GoSMS (za příplatek zle změnit na vlastní text). To je výhodnější oproti uvádění telefonního čísla SMS brány, o kterém se zákazník může mylně domnívat, že se jedná o telefonní číslo obchodu a ne zřídka se pak na něj snaží dovolat.
Cena za SMS začíná na částce 0,59 haléřů bez DPH a liší se dle rychlosti jakou se mají SMS odesílat.

Intranetové a webové aplikace

V poslední době velmi často realizujeme intranetové aplikace pro vnitřní potřebu firem a nejrůznější administrativní rozhraní pro správu specifických činností.
Jednou z posledních byla například rozsáhlá aplikace pro správu výlepů reklamních kampaní na bilboardy a jiné reklamní plochy, nebo intranetová aplikace pro objednávky montáže a instalaci TV balíčků satelitní televize.
 
V současné době dokončujeme projekt pro Českou asociaci dračích lodí, kde je kompletní správa oddílů v ČR, evidence členů, správa závodů, pořadatelů, ale i unikátní vlastnosti jako je online propojení dat na webových stránkách s časomírou a přenos cílových fotografií.
 
Podobné aplikace jsou pro nás vždy výzvou.

Produktová fotografie 360°

Kvalitní fotografie Vámi nabízených produktů jsou dnes naprostou nutností. Malé, nekvalitní fotografie, nebo výrobky focené na trávníku nikoho neosloví a připravujete se tak o případné zákazníky.

Pokud chcete aby si zákazník udělal lepší představu o produktu, podobně jako když si jej prohlíží v kamenném obchodě, můžete využít k zobrazení 360° animaci produktu, díky které získá zákazník kontakt s produktem a může si jej prohlédnout plynule ze všech stran.

Pro vytvoření 360° animace využíváme nejčastěji 36 nebo 24 snímků, ze kterých následně sestavíme výslednou animaci produktu. Hotové animace je pak možné vkládat do www stránek a eshopů, včetně zobrazení na mobilních zařízení.

V našem foto studiu, můžeme zájemcům vytvořit klasické produktové fotografie, nebo animace 360°, kde se zaměřujeme především na menší výrobky do 5 kg.

Ukázka zobrazení animace v eshopu:
http://www.dj-obchod.eu/digital-dj-kontrolery/reloop-terminal-mix-8.html

Pokud si chcete produkty nafotit sami, doporučujeme pořídit vhodný systém pro automatizované snímání produktů v nastaveném počtu kroků. Z levnějších zařízení můžeme doporučit například některý z následujících produktů:
http://www.photoneurope.cz/index.php?page=nabidka&kategorie=3d-foto-a-panoramata

Newsletter - Direct mail

Pravidelnému zasílání direct mailů (newsletter) přichází na chuť stále více provozovatelů eshopů, kteří si uvědomují, že se jedná o nejlevnější formou marketingu, kterým mohou oslovit své stávající zákazníky a nabídnout jim zajímavé produkty či služby poskytované eshopem.

Předpokladem úspěšného newsletteru je udržování databáze emailových kontaktů na které rozesíláte nabídky v aktivním stavu. Po každém rozeslání newsletteru se proto podívejte do schránky a vyřaďte z eshopu neexistující emailové adresy, na které se nepodařilo newsletter doručit, případně vyřiďte žádosti o vyřazení z databáze odběratelů od zákazníků, kteří o to požádají.

Přes Vánoce jsme nezaháleli a značně jsme vylepšili celý proces odesílání direct mailů. Tyto úpravy Vám přinesou větší úspěšnost v doručování emailů (nebudou vyhodnoceny jako SPAM) a díky postupnému budování kladného hodnocení odesílatele, budou emaily rozesílány rychleji. Krom možnosti odhlášení z odběru za pomoci odkazu v textu emailu, který by měl být samozřejmostí, jsme přidali i parametry, díky kterým se příjemce může snadno odhlásit přímo ze svého poštovního programu, čímž se zvyšuje důvěryhodnost těchto emailů.

 

Česká pošta zdražuje

Česká pošta si pro nás od 1. prosince přichystala vánoční překvapení v podobě zdražení svých služeb a to až o 20%.

Česká spořitelna Platba 24

Pokud využíváte ve svých obchodech platební bránu GoPay, tak od dnešního dne ve výběru plateb najdete nově online platbu Česká spořitelna Platba 24.

Bankovní služby České spořitelny využívá více než 1 milion klientů a tak se dá očekávat zvýšený počet online plateb ve Vašich obchodech právě z řad klientů České spořitelny.

Dárkové poukazy

Vánoční prodeje startují právě v těchto dnech! Umožněte svým zákazníkům zakoupit dárkové poukazy, kterými mohou obdarovat své blízké a ti je promění za zboží z Vašeho e-shopu.

Zhotovíme Vám kvalitní dárkové či slevové poukazy, které tiskneme na tvrdý křídový papír. Cár potištěného kancelářského papíru v údajné hodnotě 3 000 Kč nebudí pod stromečkem velkou důvěrou. Slevové poukazy Vám zhotovíme i jako šablonu, díky které pak jen do předtištěného poukazu dotisknete do prázdných polí požadované údaje (např. kód poukazu, datum platnosti, hodnota poukazu).

 

Vytváření dárkových poukazů je jedním z nástrojů, které námi vytvářené internetové obchod disponují od samého začátku. Díky tomuto nástroji můžete vytvářet slevové kódy, které při zadání v nákupním košíku odečtou hodnotu slevy uvedené na kupónu z celkové ceny objednávky. Při vytváření můžete omezit platnost slevových kupónů do zvoleného data, můžete podmínit jejich uplatnění na minimální výši objednávky, ale také můžete omezit jejich platnost na zboží z konkrétní kategorie obchodu. Slevový kód můžete nechat používat i opakovaně, což je vhodné pro reklamní akce, kdy například v časopise zveřejníte slevový kód na slevu 5% na nákup zboží ve Vašem e-shopu.

Celý článek

Live chat SmartSupp

Zlepšete komunikaci se zákazníky pomocí Live chatu a zvyšte tak počet objednávek. Návštěvníci internetových obchodů ocení možnosti online komunikace s prodejcem, kterého se mohou ihned zeptat na dotazy ke konkrétnímu výrobku, nebo vznést dotazy týkající se termínu dodání zboží. Rychlá komunikace Vám zajistí více objednávek a spokojených zákazníků, kteří Vás budou dále doporučovat. Po testování mnoha podobných aplikací, jsme zhodnotili SmartSupp jako nejlepší řešení, které je kompletně v českém jazyce, live chat se dá velmi dobře upravovat dle potřeb zákazníka a především umí sledovat v reálném čase pohyb návštěvníků na Vašich stránkách, čehož můžete využít například k oslovení návštěvníka pomocí Live chatu, který sami zahájíte a můžete tak nerozhodnému návštěvníkovi pomoci s výběrem, nebo mu nabídnout určitou slevu.

Naše plná integrace Vám zajistí identifikaci zákazníků, kteří přistupují do eshopu, včetně odkazu pro zobrazení detailních informací (slevy, objednané zboží, adresu, kontakt).

Smartsupp

Celý článek

Strana:
Naši partneři:
  • Heureka
  • SmartSupp
  • GoPay
  • PayU
  • ComGate
  • Moneky Data
  • Cofidis
  • Fotolia